JBXEA3G30FPSDS
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA3G30FPSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: JBXEA3G30FPSDS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA3G30FPSDS
Tau Wae JBXEA3G30FPSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1106 pcs Pepa Raraunga JBXEA3G30FPSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 3.5A