JBXEA3G22MWSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA3G22MWSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXEA3G22MWSDS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA3G22MWSDS
Tau Wae JBXEA3G22MWSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1353 pcs Pepa Raraunga JBXEA3G22MWSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 560V Whakamutunga -
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 3 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea -