JBXEA3G30FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA3G30FCSDS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA3G30FCSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXEA3G30FCSDS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA3G30FCSDS
Tau Wae JBXEA3G30FCSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1147 pcs Pepa Raraunga JBXEA3G30FCSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 3 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 3.5A