JBXEA3G22FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA3G22FCSDS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA3G22FCSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXEA3G22FCSDS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA3G22FCSDS
Tau Wae JBXEA3G22FCSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1283 pcs Pepa Raraunga JBXEA3G22FCSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 560V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 5.5A