8D521F11PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F11PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D521F11PC-LC.pdf2.8D521F11PC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F11PC-LC
Tau Wae 8D521F11PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1306 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F11PC-LC.pdf2.8D521F11PC-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9871 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D521F11SC
8D521F11SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 11C 11#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1519 pcs
Tikiake: 8D521F11SC.pdf
RFQ
8D521F11PN-LC
8D521F11PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE