8D521F11SC-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F11SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D521F11SC-LC.pdf2.8D521F11SC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F11SC-LC
Tau Wae 8D521F11SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1660 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F11SC-LC.pdf2.8D521F11SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9879 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm) Momo Hoapā Crimp