8D521F11SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F11SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521F11SN.pdf2.8D521F11SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F11SN
Tau Wae 8D521F11SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1841 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F11SN.pdf2.8D521F11SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9880
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D521F11SC
8D521F11SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 11C 11#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1519 pcs
Tikiake: 8D521F11SC.pdf
RFQ
8D521F11PN-LC
8D521F11PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2003 pcs
Tikiake: 8D521F11PN-LC.pdf
RFQ
8D521F11SN-LC
8D521F11SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE