8D521F11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521F11PA.pdf2.8D521F11PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F11PA
Tau Wae 8D521F11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1549 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F11PA.pdf2.8D521F11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9866
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A