UM30-214118
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-214118
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua ULTRASONIC SEN 5M ANA PNP
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 136 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-214118
Tau Wae UM30-214118 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga ULTRASONIC SEN 5M ANA PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 136 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V, 15 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm)
Nga Urupare Whakautu 4Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga Analog Current and Voltage, PNP Ētahi Ingoa 6036924
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30