UM30-215118
SICKSICK
UM30-215118 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-215118
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN ULTRASONIC 600-6000MM
Ngā Rauemi: UM30-215118.pdf
Waehere Stock 180 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 180 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-215118
Tau Wae UM30-215118 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN ULTRASONIC 600-6000MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 180 pcs Pepa Raraunga UM30-215118.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V, 15 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm)
Nga Urupare Whakautu 3Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga Analog Current and Voltage, PNP Ētahi Ingoa 1882-1433
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30