UM30-215115
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-215115
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua ULTRASONIC SEN 8M NPN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 283 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-215115
Tau Wae UM30-215115 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga ULTRASONIC SEN 8M NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 283 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm)
Nga Urupare Whakautu 3Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN Ētahi Ingoa 6037673
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30