UM30-214111
SICKSICK
UM30-214111 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-214111
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN ULTRASONIC 350-3400MM PNP
Ngā Rauemi: UM30-214111.pdf
Waehere Stock 325 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 325 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-214111
Tau Wae UM30-214111 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN ULTRASONIC 350-3400MM PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 325 pcs Pepa Raraunga UM30-214111.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm)
Nga Urupare Whakautu 4Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga PNP Ētahi Ingoa 1882-1427
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30