UM30-213114
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-213114
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua ULTRASONIC SEN 2M NPN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 198 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 198 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-213114
Tau Wae UM30-213114 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga ULTRASONIC SEN 2M NPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 198 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm)
Nga Urupare Whakautu 8Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN Ētahi Ingoa 6037676
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30