UM30-213111
SICKSICK
UM30-213111 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM30-213111
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP
Ngā Rauemi: UM30-213111.pdf
Waehere Stock 339 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM30-213111
Tau Wae UM30-213111 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 339 pcs Pepa Raraunga UM30-213111.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu - Raupapa UM30
Momo Pato Ultrasonic Te Whakaaro Tae 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm)
Nga Urupare Whakautu 8Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga PNP Ētahi Ingoa 1882-1423
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Proximity Sensor 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30