GTB10-P1221
SICKSICK
GTB10-P1221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GTB10-P1221
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT PNP LO/DO 20-1200MM
Ngā Rauemi: GTB10-P1221.pdf
Waehere Stock 715 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTB10-P1221
Tau Wae GTB10-P1221 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT PNP LO/DO 20-1200MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 715 pcs Pepa Raraunga GTB10-P1221.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Proximity Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 47.244" (20mm ~ 1.2m)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa PNP
Ētahi Ingoa 1064695
Tae Mahi -30°C ~ 60°C