GTB10-P4211
SICKSICK
GTB10-P4211 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GTB10-P4211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT PNP 950MM M12
Ngā Rauemi: GTB10-P4211.pdf
Waehere Stock 879 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTB10-P4211
Tau Wae GTB10-P4211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT PNP 950MM M12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 879 pcs Pepa Raraunga GTB10-P4211.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa -
Mahinga Whakaaro - Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Ētahi Ingoa 1064694
Tae Mahi -30°C ~ 60°C
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama Red LED
Tiaki Ingoa IP67 Mahinga Hononga Connector, M12, 4POS