GTB10-N4211
Hua Hua
Tau Wae: GTB10-N4211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT M12 4-PIN
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 693 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTB10-N4211
Tau Wae GTB10-N4211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT M12 4-PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 693 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Proximity Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa NPN
Ētahi Ingoa 1065860 Tae Mahi -30°C ~ 60°C (TA)