GTB10-N1211
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GTB10-N1211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 732 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GTB10-N1211
Tau Wae GTB10-N1211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 732 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Proximity Te Whakaaro Tae 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa NPN
Ētahi Ingoa 1065858 Tae Mahi -30°C ~ 60°C (TA)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama Red (625nm)
Tiaki Ingoa IP67 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Adjustable, 5-Turn Potentiometer