RACD20-1050/277
RECOM PowerRECOM Power
RACD20-1050/277 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RACD20-1050/277
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 18.8-19V
Ngā Rauemi: RACD20-1050/277.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RACD20-1050/277
Tau Wae RACD20-1050/277 Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 4080 pcs Pepa Raraunga RACD20-1050/277.pdf
Taumaha 0.43 lb (195.04g) Putanga - Whakaputa 18.8 ~ 19 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 3.15" L x 2.91" W x 1.04" H (80.0mm x 74.0mm x 26.5mm) Raupapa LIGHTLINE RACD20/277
Ratonga IP66 Mana (Watts) 20W
Ētahi Ingoa 21000175
RACD201050/277
RACD201050277
Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai 80% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.05A 18.8 ~ 19 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.05A