RACD20-350/277
RECOM PowerRECOM Power
RACD20-350/277 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RACD20-350/277
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 28-57V 350MA
Ngā Rauemi: RACD20-350/277.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RACD20-350/277
Tau Wae RACD20-350/277 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 28-57V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4277 pcs Pepa Raraunga RACD20-350/277.pdf
Taumaha 0.43 lb (195.04g) Putanga - Whakaputa 28 ~ 57 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 3.15" L x 2.91" W x 1.04" H (80.0mm x 74.0mm x 26.5mm) Raupapa LIGHTLINE RACD20/277
Ratonga IP66 Mana (Watts) 20W
Ētahi Ingoa 21000172
RACD20350/277
RACD20350277
Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai 80% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 28 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA
Whakaaetanga CE, cULus, EN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RACD150-48-PSE
RACD150-48-PSE
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake: RACD150-48-PSE.pdf
RFQ
RACD20-350
RACD20-350
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 6-56V 350MA