R-78B1.8-1.0
RECOM PowerRECOM Power
R-78B1.8-1.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B1.8-1.0
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 2W
Ngā Rauemi: R-78B1.8-1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B1.8-1.0
Tau Wae R-78B1.8-1.0 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13961 pcs Pepa Raraunga R-78B1.8-1.0.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.0
Mana (Watts) 2W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099166
R78B1.81.0
R78B1810
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 4.75V - 26V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Ngā Āhuatanga Mana - Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R-78B1.8-2.0
R-78B1.8-2.0
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V
I roto i te taonga: 10413 pcs
Tikiake: R-78B1.8-2.0.pdf
RFQ
R-78B1.8-1.0L
R-78B1.8-1.0L
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 1.8W