R-78B1.5-1.0
RECOM PowerRECOM Power
R-78B1.5-1.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B1.5-1.0
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W
Ngā Rauemi: R-78B1.5-1.0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B1.5-1.0
Tau Wae R-78B1.5-1.0 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11079 pcs Pepa Raraunga R-78B1.5-1.0.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.5V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.0
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099177
R78B1.51.0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.5V 1A 4.75V - 26V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A