R-78B1.5-1.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B1.5-1.5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B1.5-1.5L
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V 2.25W
Ngā Rauemi: R-78B1.5-1.5L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B1.5-1.5L
Tau Wae R-78B1.5-1.5L Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V 2.25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10414 pcs Pepa Raraunga R-78B1.5-1.5L.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.5V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.5
Mana (Watts) 2.25W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099205
R78B1.51.5L
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.5V 1.5A 4.75V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A
Ngā Āhuatanga Mana - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R-78B1.8-1.5
R-78B1.8-1.5
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 2.7W
I roto i te taonga: 8574 pcs
Tikiake: R-78B1.8-1.5.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.5V 2.25W