R-78B1.8-1.5
RECOM PowerRECOM Power
R-78B1.8-1.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B1.8-1.5
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 2.7W
Ngā Rauemi: R-78B1.8-1.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B1.8-1.5
Tau Wae R-78B1.8-1.5 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 2.7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8574 pcs Pepa Raraunga R-78B1.8-1.5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.5
Mana (Watts) 2.7W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099180
R78B1.81.5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 1.5A 4.75V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A