MLTC8H-LP316
PanduitPanduit
MLTC8H-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLTC8H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE 316SS POLY EDGE 250# 8"DIA
Ngā Rauemi: 1.MLTC8H-LP316.pdf2.MLTC8H-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLTC8H-LP316
Tau Wae MLTC8H-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 20381 pcs Pepa Raraunga 1.MLTC8H-LP316.pdf2.MLTC8H-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® MLTC
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-13219
MLTC8H-LP316-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316, Nylon Coated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 26.75" Length - Pono 2.233' (680.72mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 8.00" (203.20mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 2.233' (680.72mm) Tae Black
Taimana Tae 8.00" (203.20mm)