MLTFC2H-LP316
PanduitPanduit
MLTFC2H-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLTFC2H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE 316SS POLYCOAT 250# 7.9"L BK
Ngā Rauemi: 1.MLTFC2H-LP316.pdf2.MLTFC2H-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLTFC2H-LP316
Tau Wae MLTFC2H-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 45972 pcs Pepa Raraunga 1.MLTFC2H-LP316.pdf2.MLTFC2H-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® MLTFC
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-10131
MLTFC2H-LP316-ND
MLTFC2HLP316
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316, Polyester Coated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 8.00" Length - Pono 0.658' (200.66mm, 7.90")
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 2.00" (50.80mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 0.658' (200.66mm, 7.90") Tae Black
Taimana Tae 2.00" (50.80mm)