MLTC6H-LP316
PanduitPanduit
MLTC6H-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLTC6H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE 316SS POLY EDGE 250# 6"DIA
Ngā Rauemi: 1.MLTC6H-LP316.pdf2.MLTC6H-LP316.pdf3.MLTC6H-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLTC6H-LP316
Tau Wae MLTC6H-LP316 Kaihanga Panduit
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® MLTC
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-10130
298-9972-ND
MLTC6H-LP316-ND
MLTC6HLP316
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316, Nylon Coated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 20.50" Length - Pono 1.709' (521.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 6.00" (152.40mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.709' (521.00mm) Tae Black
Taimana Tae 6.00" (152.40mm)