MLTC10H-LP316
PanduitPanduit
MLTC10H-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLTC10H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE 316SS POLY EDGE 250# 10"DIA
Ngā Rauemi: 1.MLTC10H-LP316.pdf2.MLTC10H-LP316.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLTC10H-LP316
Tau Wae MLTC10H-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 15975 pcs Pepa Raraunga 1.MLTC10H-LP316.pdf2.MLTC10H-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® MLTC
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-13217
MLTC10H-LP316-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316, Nylon Coated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 33.00" Length - Pono 2.750' (838.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 10.00" (254.00mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 2.750' (838.20mm) Tae Black
Taimana Tae 10.00" (254.00mm)