MLT8WH-LP316
PanduitPanduit
MLT8WH-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT8WH-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE-TY 316 SS 450# 26.8"L
Ngā Rauemi: 1.MLT8WH-LP316.pdf2.MLT8WH-LP316.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT8WH-LP316
Tau Wae MLT8WH-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 22595 pcs Pepa Raraunga 1.MLT8WH-LP316.pdf2.MLT8WH-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 26.75"
Length - Pono 2.233' (680.72mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Corrosion Resistance Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 8.00" (203.20mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 2.233' (680.72mm)
Tae Silver Taimana Tae 8.00" (203.20mm)