MLT2.7WS-LP316
PanduitPanduit
MLT2.7WS-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT2.7WS-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE-TY 316 SS 200# 10.2"L
Ngā Rauemi: 1.MLT2.7WS-LP316.pdf2.MLT2.7WS-LP316.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT2.7WS-LP316
Tau Wae MLT2.7WS-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 55187 pcs Pepa Raraunga 1.MLT2.7WS-LP316.pdf2.MLT2.7WS-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.180" (4.57mm)
Te kaha o te wera 200 lbs (90.72 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 10.25"
Length - Pono 0.850' (259.08mm, 10.20") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Corrosion Resistance Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 2.70" (68.60mm) 0.180" (4.57mm) 200 lbs (90.72 kg) 0.850' (259.08mm, 10.20")
Tae Silver Taimana Tae 2.70" (68.60mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MLT2H-LP316
MLT2H-LP316
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE 316 SS 450LB 7.9"L
I roto i te taonga: 68668 pcs
Tikiake: MLT2H-LP316.pdf
RFQ
MLT2EH-LP
MLT2EH-LP
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 600LB 11.8"L
I roto i te taonga: 55253 pcs
Tikiake: MLT2EH-LP.pdf
RFQ
MLT2.7WH-LP
MLT2.7WH-LP
Whakaahuatanga: TIE WAVE TY 304 SS 450# 10.2"L
Tikiake: MLT2.7WH-LP.pdf
MLT2H-LP321
MLT2H-LP321
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 450LB 7.9"L
Tikiake: MLT2H-LP321.pdf
MLT2.7WS-LP
MLT2.7WS-LP
Whakaahuatanga: TIE WAVE TY 304 SS 200# 10.2"L
Tikiake: MLT2.7WS-LP.pdf
MLT2H-LP
MLT2H-LP
Tikiake: MLT2H-LP.pdf
MLT2DH-L
MLT2DH-L
Whakaahuatanga: TIE DBL WRAP 304 SS 600# 18.5"