MLT2.7WH-LP316
PanduitPanduit
MLT2.7WH-LP316 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT2.7WH-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE-TY 316 SS 450# 10.2"L
Ngā Rauemi: 1.MLT2.7WH-LP316.pdf2.MLT2.7WH-LP316.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT2.7WH-LP316
Tau Wae MLT2.7WH-LP316 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 51088 pcs Pepa Raraunga 1.MLT2.7WH-LP316.pdf2.MLT2.7WH-LP316.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 316
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 10.25"
Length - Pono 0.850' (259.08mm, 10.20") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Corrosion Resistance Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 2.70" (68.60mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.850' (259.08mm, 10.20")
Tae Silver Taimana Tae 2.70" (68.60mm)