MLT2.7WLH-LP
PanduitPanduit
MLT2.7WLH-LP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT2.7WLH-LP
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua TIE WAVE TY 304 SS 250# 10.2"L
Ngā Rauemi: 1.MLT2.7WLH-LP.pdf2.MLT2.7WLH-LP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT2.7WLH-LP
Tau Wae MLT2.7WLH-LP Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 62266 pcs Pepa Raraunga 1.MLT2.7WLH-LP.pdf2.MLT2.7WLH-LP.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.250" (6.35mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa Pan-Steel® Wave-Ty™
Packaging 50 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel 304
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Length - Tata 10.25"
Length - Pono 0.850' (259.08mm, 10.20") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 2.70" (68.60mm) 0.250" (6.35mm) 250 lbs (113.40 kg) 0.850' (259.08mm, 10.20")
Tae Silver Taimana Tae 2.70" (68.60mm)