MLT2.7S-CP
PanduitPanduit
MLT2.7S-CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT2.7S-CP
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 304 SS 200LB 10.2"L
Ngā Rauemi: 1.MLT2.7S-CP.pdf2.MLT2.7S-CP.pdf3.MLT2.7S-CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT2.7S-CP
Tau Wae MLT2.7S-CP Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 69879 pcs Pepa Raraunga 1.MLT2.7S-CP.pdf2.MLT2.7S-CP.pdf3.MLT2.7S-CP.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.180" (4.57mm)
Te kaha o te wera 200 lbs (90.72 kg) Raupapa Pan-Steel® MLT
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 298-10136
MLT2.7S-CP-ND
MLT27SCP
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 304 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 10.25" Length - Pono 0.850' (259.08mm, 10.20")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 2.70" (68.60mm) 0.180" (4.57mm) 200 lbs (90.72 kg) 0.850' (259.08mm, 10.20") Tae Silver
Taimana Tae 2.70" (68.60mm)