MLT2H-LP316
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLT2H-LP316
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 316 SS 450LB 7.9"L
Ngā Rauemi: 1.MLT2H-LP316.pdf2.MLT2H-LP316.pdf3.MLT2H-LP316.pdf4.MLT2H-LP316.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLT2H-LP316
Tau Wae MLT2H-LP316 Kaihanga Panduit
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.310" (7.87mm)
Te kaha o te wera 450 lbs (204.12 kg) Raupapa Pan-Steel® MLT
Packaging 50 per Pkg Ētahi Ingoa 298-14947
MLT2H-LP316-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Stainless Steel 316 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Tata 8.00" Length - Pono 0.658' (200.66mm, 7.90")
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Silver 2.00" (50.80mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.658' (200.66mm, 7.90") Tae Silver
Taimana Tae 2.00" (50.80mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MLT2DH-L
MLT2DH-L
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TIE DBL WRAP 304 SS 600# 18.5"
I roto i te taonga: 55586 pcs
Tikiake: MLT2DH-L.pdf
RFQ
MLT2H-X
MLT2H-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 450LB 7.9"L
I roto i te taonga: 51289 pcs
Tikiake:
RFQ
MLT2LH-LP
MLT2LH-LP
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 250LB 7.9"L
Tikiake: MLT2LH-LP.pdf
MLT2.7WS-LP
MLT2.7WS-LP
Whakaahuatanga: TIE WAVE TY 304 SS 200# 10.2"L
Tikiake: MLT2.7WS-LP.pdf
MLT2H-LPAL
MLT2H-LPAL
Whakaahuatanga: CABLE TIE ALUM 50LB 7.9"L
Tikiake: MLT2H-LPAL.pdf
MLT2EH-LP316
MLT2EH-LP316
Whakaahuatanga: CABLE TIE 316 SS 600LB 11.8"L
Tikiake: MLT2EH-LP316.pdf
MLT2.7WS-LP316
MLT2.7WS-LP316
Whakaahuatanga: TIE WAVE-TY 316 SS 200# 10.2"L
Tikiake: MLT2.7WS-LP316.pdf
MLT2H-LP
MLT2H-LP
Tikiake: MLT2H-LP.pdf
MLT2H-TL
MLT2H-TL
Tikiake: MLT2H-TL.pdf
MLT2LH-LP316
MLT2LH-LP316
Whakaahuatanga: CABLE TIE 316 SS 250LB 7.9"L
Tikiake: MLT2LH-LP316.pdf
MLT2EH-LP
MLT2EH-LP
Whakaahuatanga: CABLE TIE 304 SS 600LB 11.8"L
Tikiake: MLT2EH-LP.pdf
MLT2H-LP321
MLT2H-LP321
Tikiake: MLT2H-LP321.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel