HP4-L-DC24V
Hua Hua
Tau Wae: HP4-L-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HP4-L-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP4-L-DC24V
Tau Wae HP4-L-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga HP4-L-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 380 Ohms
Kohikohi Miihini 1.5 W Kohikohi Kei te Aukati 63.0mA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT