HP4-L-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HP4-L-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 115V
Ngā Rauemi: HP4-L-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP4-L-AC115V
Tau Wae HP4-L-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5989 pcs Pepa Raraunga HP4-L-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 4.8 VA
Kohikohi Kei te Aukati 42.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HP4-DC24V
HP4-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
I roto i te taonga: 4450 pcs
Tikiake: HP4-DC24V.pdf
RFQ
HP4-DC24V-F
HP4-DC24V-F
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5948 pcs
Tikiake: HP4-DC24V-F.pdf
RFQ
HP42 SLT 250 ML
HP42 SLT 250 ML
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD LOW VISCOSITY AIR/HY
Tikiake:
HP400
HP400
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: HOLE PLUG 4" STEEL
Tikiake: HP400.pdf
HP4-SF
HP4-SF
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT