HP4-L-AC200V
Hua Hua
Tau Wae: HP4-L-AC200V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 200V
Ngā Rauemi: HP4-L-AC200V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP4-L-AC200V
Tau Wae HP4-L-AC200V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5408 pcs Pepa Raraunga HP4-L-AC200V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 160 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 60 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 200VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 200VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 5 VA
Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT
I roto i te taonga: 5824 pcs
Tikiake: HP4-SF.pdf
RFQ
HP400
HP400
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: HOLE PLUG 4" STEEL