HP4-DC24V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HP4-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HP4-DC24V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP4-DC24V-F
Tau Wae HP4-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5948 pcs Pepa Raraunga HP4-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 380 Ohms Kohikohi Miihini 1.5 W
Kohikohi Kei te Aukati 63.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HP4-AC220V
HP4-AC220V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V
I roto i te taonga: 5397 pcs
Tikiake: HP4-AC220V.pdf
RFQ
HP4-DC24V
HP4-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
I roto i te taonga: 4450 pcs
Tikiake: HP4-DC24V.pdf
RFQ
HP4-L-AC100V-F
HP4-L-AC100V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 100V
Tikiake: HP4-L-AC100V-F.pdf
HP4-L-DC24V
HP4-L-DC24V
Tikiake: HP4-L-DC24V.pdf
HP4-SF
HP4-SF
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT