HJ2-T-DC110V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-T-DC110V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-T-DC110V
Tau Wae HJ2-T-DC110V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11809 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 11 kOhms
Kohikohi Miihini 1.1 W Kohikohi Kei te Aukati 9.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ2-T-AC120V
HJ2-T-AC120V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
I roto i te taonga: 11326 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-T-AC200V
HJ2-T-AC200V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 200V
I roto i te taonga: 9510 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-SFD-S
HJ2-SFD-S
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Tikiake: HJ2-SFD-S.pdf
HJ2-T-AC100V
HJ2-T-AC100V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V