HJ2-T-AC24V
PanasonicPanasonic
HJ2-T-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-T-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-T-AC24V
Tau Wae HJ2-T-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14486 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 45.6mA