HJ2-T-AC12V
PanasonicPanasonic
HJ2-T-AC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-T-AC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-T-AC12V
Tau Wae HJ2-T-AC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12339 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-3697
HJ2-T-AC12V-ND
HJ2TAC12V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Test Button
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.3 VA Kohikohi Kei te Aukati 85.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ2-T-DC110V
HJ2-T-DC110V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
I roto i te taonga: 11809 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-T-AC100V
HJ2-T-AC100V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V