HJ2-T-AC48V
PanasonicPanasonic
HJ2-T-AC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HJ2-T-AC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HJ2-T-AC48V
Tau Wae HJ2-T-AC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13423 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 14.4 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa HJ Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 25.9mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HJ2-T-AC24V
HJ2-T-AC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 14486 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-T-AC200V
HJ2-T-AC200V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 200V
I roto i te taonga: 9510 pcs
Tikiake:
RFQ
HJ2-SFD-S
HJ2-SFD-S
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Tikiake: HJ2-SFD-S.pdf
HJ2-T-DC12V
HJ2-T-DC12V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
HJ2-T-DC24V
HJ2-T-DC24V