HC2E-H-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-H-AC12V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-AC12V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua HC RELAY 2 FORM C 120VAC
Ngā Rauemi: HC2E-H-AC12V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-AC12V-F
Tau Wae HC2E-H-AC12V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga HC RELAY 2 FORM C 120VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8320 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-AC12V-F.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-H-AC24V
HC2E-H-AC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
I roto i te taonga: 4787 pcs
Tikiake: HC2E-H-AC24V.pdf
RFQ
HC2E-H-AC240V-F
HC2E-H-AC240V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: HC RELAY 2 FORM C 240VAC
I roto i te taonga: 7041 pcs
Tikiake: HC2E-H-AC240V-F.pdf
RFQ
HC2E-H-AC12V
HC2E-H-AC12V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V