HC2E-H-AC12V
PanasonicPanasonic
HC2E-H-AC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-AC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Ngā Rauemi: HC2E-H-AC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-AC12V
Tau Wae HC2E-H-AC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5729 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-AC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 100mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC28-2-AG
HC28-2-AG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 56W
I roto i te taonga: 1261 pcs
Tikiake: HC28-2-AG.pdf
RFQ
HC2E-H-AC115V
HC2E-H-AC115V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115V
I roto i te taonga: 4644 pcs
Tikiake: HC2E-H-AC115V.pdf
RFQ
HC2E-H-AC12V-F
HC2E-H-AC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: HC RELAY 2 FORM C 120VAC