HC2E-H-AC100V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-AC100V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP DPDT 100VAC
Ngā Rauemi: HC2E-H-AC100V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-AC100V-F
Tau Wae HC2E-H-AC100V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP DPDT 100VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5992 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-AC100V-F.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay Coil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-H-AC12V-F
HC2E-H-AC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: HC RELAY 2 FORM C 120VAC
I roto i te taonga: 8320 pcs
Tikiake: HC2E-H-AC12V-F.pdf
RFQ
HC2E-H-AC120V-F
HC2E-H-AC120V-F
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 6300 pcs
Tikiake: HC2E-H-AC120V-F.pdf
RFQ
HC28-2-A
HC28-2-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 56W
Tikiake: HC28-2-A.pdf
HC2E-H-AC115V-VDE
HC2E-H-AC115V-VDE
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115V
Tikiake: HC2E-H-AC115V-VDE.pdf
HC28-2-A+G
HC28-2-A+G
Kaihanga: Ault / SL Power
Tikiake: HC28-2-A+G.pdf
Kaihanga: Ault / SL Power