HC2E-H-AC48V
PanasonicPanasonic
HC2E-H-AC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-AC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Ngā Rauemi: HC2E-H-AC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-AC48V
Tau Wae HC2E-H-AC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5579 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-AC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 14.4 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 25.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-H-AC48V-F
HC2E-H-AC48V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: HC RELAY 2 FORM C 48VAC