HC2E-H-DC110V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC2E-H-DC110V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua HC RELAY
Ngā Rauemi: HC2E-H-DC110V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC2E-H-DC110V-F
Tau Wae HC2E-H-DC110V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga HC RELAY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8676 pcs Pepa Raraunga HC2E-H-DC110V-F.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC2E-H-DC24V
HC2E-H-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
I roto i te taonga: 5850 pcs
Tikiake: HC2E-H-DC24V.pdf
RFQ
HC2E-H-DC24V-F
HC2E-H-DC24V-F
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 7045 pcs
Tikiake: HC2E-H-DC24V-F.pdf
RFQ
HC2E-H-DC110V
HC2E-H-DC110V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 110V