EXC-24CD600U
PanasonicPanasonic
EXC-24CD600U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-24CD600U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD
Ngā Rauemi: EXC-24CD600U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-24CD600U
Tau Wae EXC-24CD600U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136501 pcs Pepa Raraunga EXC-24CD600U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa EXC24
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa P11173CT
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 60 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.024" (0.60mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 60 Ohms @ 100MHz 160mA DCR 2 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 160mA