EXC-18CS350U
PanasonicPanasonic
EXC-18CS350U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-18CS350U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD ESD
Ngā Rauemi: 1.EXC-18CS350U.pdf2.EXC-18CS350U.pdf3.EXC-18CS350U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-18CS350U
Tau Wae EXC-18CS350U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD ESD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa EXC18
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa P19425DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 35 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.020" (0.50mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga ESD
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1.8 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.8 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -