EXC-24CE360UP
PanasonicPanasonic
EXC-24CE360UP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-24CE360UP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.EXC-24CE360UP.pdf2.EXC-24CE360UP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-24CE360UP
Tau Wae EXC-24CE360UP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231223 pcs Pepa Raraunga 1.EXC-24CE360UP.pdf2.EXC-24CE360UP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa EXC24
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa EXC24CE360UP
P13759TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 36 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 36 Ohms @ 100MHz 200mA DCR 1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA Whakaaetanga -